Bai Drive
Залиште свій номер телефону і ми
передзвонимо Вам:

  вул. Пилипа Орлика 2
  вул. Залізнична ЖК Шенген
  Записатись на курс

  Водіння на автоматі

  Практичні заняття з водіння автомобіля з автоматичною коробкою передач відрізняються від управління механікою. Водій менше відволікається на перемикання передач, а може краще сконцентруватися на ситуації на дорозі. Проте це не робить їзду на автоматі легшою або не серйозною. Тут є свої особливості, які потребують детального вивчення й практики.

  Як проходить навчання у нашій автошколі

  В автошколі Bai Drivе ми поєднуємо якісне навчання за інноваційними методами та оптимальну ціну. Якщо ви маєте власне авто з АКПП або хочете освіжити свої знання у водінні на автоматі – разом з досвідченими інструкторами нашої автошколи ви відпрацюєте усі найважливіші деталі:

  • Відчуття габаритів автомобіля,
  • Особливості керування автомобілемзАКПП,
  • Рушання з місця,
  • Їзда заднім ходом,
  • Різні види паркування,
  • Їзда у місті (проїзд перехресть, складних розв’язок та світлофорів),
  • Дотримання інтервалу в потоці автомобілів,
  • Виконання маневрів (перебудова в інший ряд, обгін, розвороти),
  • Відпрацювання маршруту з дому на роботу й навпаки.

  Курси водіння автомобіля з АКПП проходять з професійним інструктором за індивідуальним графіком, коли вам зручно. Практичні заняття тривають 60-90 хвилин, і відбуваються на навчальному майданчику, а потім по м. Львові.

  Звертаємо увагу! Якщо ви складатимете практичний іспит на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач – у вашому посвідченні водія буде спеціальна відмітка про це у вигляді коду «78». Тобто далі ви зможете керувати авто лише з автоматичною коробкою передач.

  Записатися на курси водіння на автоматі

  Керування власним автомобілем має безліч переваг: ви самі визначаєте свій графік та маршрут, подорожуєте з комфортом і ні від кого не залежите. Варто спробувати опанувати водіннянаавтоматі, аби переконатися у всіх його перевагах та перевірити себе. Команда професіоналів вам у цьому з радістю допоможе!

  Після проходження курсів водіння автомобіля з автоматичною коробкою передач в автошколі Bai Drivе ви успішно складете іспити в ТСЦ МВС та станете впевненим учасником дорожнього руху, готовим до будь-яких ситуацій на дорозі.

  Після наших занять ти станеш майстерним водієм!
  або