Bai Drive
Залиште свій номер телефону і ми
передзвонимо Вам:

  вул. Пилипа Орлика 2
  вул. Залізнична ЖК Шенген
  Записатись на курс

  Зі скількох років можна здавати на права в Україні

  В Україні діють різні вікові обмеження для водіння окремими транспортними засобами. Наприклад, офіційно можна водити мопед вже з досить раннього віку, але для отримання посвідчення категорії В, яке дозволяє керувати легковими автомобілями, діють зовсім інакші вікові межі. Щоб уникнути непорозумінь, ми розкажемо, зі скількох років можна здати на права в Україні.

  Сьогодні починати свій шлях до свободи й незалежності на дорозі можливо з 14 років. Ви здивовані? Навчання на категорію A можна розпочинати з 14 років, але отримати посвідчення в такому віці неможливо, потрібно чекати 2 роки. Так само й починати освоювати основи водіння на категорії В — можна з 16 років, але отримаєте офіційні права ви лише після повноліття.

  З якого віку можна здати на права?

  Під час вступу до автошколи ви маєте визначитись, яким саме видом автотранспорту бажаєте керувати. Водійські права не можуть містити універсального дозволу, наприклад, для мотоцикла й тролейбуса. Кожен тип транспорту має свою категорію й відповідну позначку на документі.

  Зі скількох років можна здавати на праваКатегоріяВид транспортного засобу
  із 16 роківА1мопеди та моторолери
  Амотоцикли
  з 18 роківВ1квадро- і трицикли
  Влегкові автомобілі
  С1, Свантажні автомобілі
  з 19 роківBE, C1E, СЕвантажівки з причепами, автопоїзда
  з 21 рокуD1, D, D1E, DEпасажирські автобуси різної місткості
  Ттрамваї та тролейбуси

  Тепер ви точно знаєте, зі скількох років можна отримати права і їздити на машині та інших видах транспорту. Якщо ви вже досягли вказаного віку, то можете сміливо починати свій шлях до незабутнього водійського досвіду.

  зі скількох років можна здавати на права

  Як довго триває навчання в автошколі?

  Процес навчання на водійських курсах в Україні тепер поділено на два окремі етапи:

  • Крок 1: Теоретична підготовка — від 1 місяця. На цьому етапі курсанти поглиблено вивчають правила дорожнього руху, безпеки на дорозі та основні навички водіння. Після закінчення теоретичної підготовки відбувається теоретичний іспит, щоб переконатися, що слухачі засвоїли всі необхідні знання для безпечного водіння. На цьому етапі ще не можна отримати права.
  • Крок 2: Практичні заняття — від 1,5 місяців. Після успішного складання теоретичного іспиту, ми переходимо до другого етапу — практичної підготовки. Курсанти навчаються керувати автомобілем та іншим транспортом відповідно до бажаної категорії, розвивають водійські навички та набувають досвіду на дорозі. По завершенні практичних занять, очікує завершальний екзамен з водіння, щоб перевірити готовність вирушити на дорогу самостійно. Але можна продовжувати відпрацьовувати практичне водіння, допоки ви не буду почуватися впевнено за кермом.

  Цей поділ на два етапи зробив навчання на водійських курсах ще більш ефективним та безпечним.

  Якщо ви шукаєте автошколу у Львові, Bai-Drive — найкраще рішення для вас.

  1. У нас можна вибрати найзручніший формат для себе. Чи це традиційне вивчення в класі з досвідченими інструкторами, чи онлайн навчання для теоретичної частини — ми дбаємо про ваш комфорт.
  2. Наші інструктори — професіонали з великим досвідом, які допоможуть вам освоїти навички водіння та здобути відповідні знання.
  3. Ми використовуємо сучасні педагогічні методи, що роблять навчання цікавим та ефективним.
  4. У Bai-Drive ми не просто навчаємо вас водіння, ми також підтримуємо та мотивуємо вас на кожному кроці. З нами можна отримати не лише водійські права, але й впевненість та навички, які зроблять вас відмінним водієм.
  5. Ціна курсів доступна, а підготовка — професійна та якісна. Ми знаємо, як важливо мати відмінні навички на дорозі, і готові допомогти вам стати вправним водієм!

  зі скількох років можна здавати на права

  Тож тепер, коли ви знаєте, зі скількох років можна здавати на права, та досягли потрібного віку, чекаємо вас із пакетом документів у нашій автошколі.

  Цікава ідея для подарунка собі на повноліття: розпочніть навчання в автошколі з 17 років та вже за рік можна керувати легковим автомобілем категорії В зі справжніми водійськими правами. Все у ваших руках! Ми віримо у ваш успіх та готові допомогти вам отримати омріяне посвідчення водія без стресу, ризиків та непотрібних переплат.