Bai Drive
Залиште свій номер телефону і ми
передзвонимо Вам:

  вул. Пилипа Орлика 2
  вул. Залізнична ЖК Шенген

  Оскільки в Україні війна та введено військовий стан, Кабінет міністрів вирішив трохи спростити процедуру навчання водійській майстерності та спростити процес отримання бажаного документу. Таке рішення було прийнято 10 травня 2022 року, більш детально про зміни поговоримо у нашій статті.

  Які зміни відбулися?

  Найбільш приємною новиною можна назвати те, що було скорочено тривалість навчання водіїв вантажних та легкових автомобілів. Цього вдасться досягнути через зменшення теоретичної частини навчання – на 20%. Уся теоретична інформація буде подаватися через Zoom або Skype. Також рішення Кабінету міністрів передбачає:

  1. Можливість для вимушено переміщених осіб здавати практичні іспити у будь-якому сервісному МВС-центрі. Відтепер не важлива прив’язка до того місця, де було здійснено теоретичне навчання.
  2. Окрім навчання теорії майбутніх водіїв-початків, планується також і проведення перекваліфікації водіїв через сучасні методи дистанційного зв’язку – Zoom, Skype, Google Meet та ін.).
  3. Зменшення тривалості навчання водіїв, які претендують на категорію С1, В, СЕ, С1Е. Зокрема, буде ущільнення деяких тем. Для прикладу – «Будова та обслуговування транспорту», «Етика водія» і т.д.
  4. Можливість повернення свідоцтва про реєстрацію ТЗ, якщо воно було видане згідно заяви власника машини на ім’я тієї особи, що перетинає кордон. Тривалість – 10 днів після повернення. Звернутися можна до будь-якого СЦ МВС.

  Завдяки такому рішенню кожен бажаючий отримати водійське посвідчення під військового стану, може зробити це набагато швидше.

  Де можна здати іспит на водіння у Львові?

  Якщо ви – вимушений переселенець, потребуєте довчитися чи здати іспит, тоді можна це зробити у школі «Бай Драйв». Переваги навчання у автошколі:

  • надання якісного навчання навіть за ущільненою програмою;
  • робота тільки професійних та досвідчених водіїв;
  • надання навчальних матеріалів;
  • можливість навчатися за індивідуальним графіком водіння;
  • великий вибір авто для відпрацювання водійської майстерності.

  Зручне розташування двох локацій у місті дозволяє без проблем дістатися до місця здачі автомобільного іспиту. Наша автошкола має велику кількість позитивних відгуків та гарантує надання якісних знань для всіх, хто прагне стати водієм. Окрім цього, ми з радістю йдемо на зустріч переселенцям та надаємо усю необхідну допомогу. Із будь-яких питань можете проконсультуватися з нашими менеджерами.

  Водійські права – це чудова можливість отримати доступ до керування автомобілем на законних умовах. Якщо у вас в планах стати водієм, тоді краще звернутися до перевіреної автошколи у Львові – Bay Drive.

  Чому не варто купувати водійське посвідчення? 

  Іноді майбутнім водіям здається, що набагато легше не навчатися у офіційній автомобільній школі, а просто купити права. Адже, на їхню думку, багато навиків можна здобути самостійно чи тренуючись із друзями, батьками, знайомими. Однак, це хибне рішення. У першу чергу, потрібно пам’ятати, що такий документ буде незаконним. Підробки зазвичай оформлюють за 10-12 днів, проте їх немає у базі даних. Тому при зупинці службою поліції та перевіркою документів можна отримати штраф, який складає 1 неоподаткований мінімум доходів. Можлива і жорсткіша міра покарання – арешт на півроку або позбавлення волі на 2 роки.

  Також варто пам’ятати, що автомобільна школа дає справді хороші знання та вміння. Самостійно неможливо навчитися кермувати автомобілем, оскільки під час руху транспорту по магістралях виникає багато спірних ситуацій, розібратися в яких допоможуть тільки професіонали. Тому варто дбати про свою безпеку та не порушувати закон.

  Які переваги дає професійна автошкола?

  Bay Drive – професійна автошкола, яка допоможе вам не лише отримати водійські права, але й скористатися усіма перевагами навчання. Зокрема, завдяки автошколі можна:

  • Навчатися у досвідчених водіїв, які не лише нададуть максимальну кількість теоретичних знань, але й навчать вас бути повноцінними учасниками дорожнього руху. Ситуації на дорогах часто бувають непередбачуваними, але з професійними викладачами ви точно зможете безпечно вийти з будь-якої події.
  • Оволодіти навиками з 0. Будь-хто зможе не тільки навчитися водити авто, але й відпрацювати окремі складні елементи руху, вивчити дії, що запобігають зіткненню.
  • Обирати ту машину, яка буде найбільш комфортна та зручна, завдяки великому автопарку. Самостійне «навчання» точно не надасть такого вибору.
  • Легко опановувати теоретичні знання, оскільки програма розроблена максимально логічно та доступно.

  Обираючи навчання у автомобільній школі, кожен студент точно знатиме усі тонкощі керування машиною та гарантовано впорається із найбільш складними ситуаціями на дорогах.

  Чого вас не навчать інструктори-аматори?

  Зазвичай інструктори-аматори не лише не знають потрібного обсягу теоретичної чи практичної інформації, але й не володіють навиками саме навчати. Дуже важливо, щоб ваш інструктор не просто сам вмів водити авто, але й міг доступно та правильно донести це вам. Не дарма ж у автошколах складається програма, якої потрібно дотримуватися. Тільки систематизований та продуманий підхід дозволить максимально швидко та якісно оволодіти усіма практичними вміннями та теоретичними знаннями.

  Звернувшись до автошколи Bay Drive, кожен студент обирає законний та безпечний шлях до керування автомобілем.

  Відтепер ми ще й на вулиці Залізничній в ЖК “Шенген”! І вже 03 березня тут розпочинає навчання нова ранкова онлайн група. Заняття у вівторок та четвер з 09:00 до 11:00.

  Для вступу незмінно потрібно: бажання вчитися, копії паспорта та ідентифікаційного коду, медичну довідку та гроші.

  Поспішайте – кількість місць обмежена.

  Автошкола «Бай Драйв» отримала престижну міжнародну нагороду «Лідер галузі 2019» та увійшла в число найбільш ефективних і фінансово стійких компаній України за результатами незалежного дослідження бізнес-показників, яке провів Національний бізнес-рейтинг.

  Пишаємося цим досягненням та будемо надалі розвиватися, щоб повною мірою задовольняти потреби наших студентів.

  30 травня розпочнеться навчання нової групи за програмою підготовки водіїв категорії “В”. Заняття відбуватимуться у понеділок та середу. Вечірня група – з 18:00 до 20:00. Тривалість навчання 2 місяці. Заняття проводяться в класі на Орлика та онлайн на Залізничній, через платформу  Zoom.

  Вартість навчання 8000 грн., оплата частинами. Для вступу необхідно мати: бажання вчитися, копії паспорта та ідентифікаційного коду, медичну довідку та гроші.

  Поспішайте – кількість місць обмежена.


  Наступні групи:

  • 13 червня– ранкова група, заняття в понеділок та середу з 09:00 до 11:00 в класі на Залізничній, та онлайн група на Орлика
  • 28 червня– вечірня група, заняття у вівторок та четвер з 18:00 до 20:00 в класі на Залізничній, та онлайн група на Орлика
  • 14 липня– ранкова група, заняття у вівторок та четвер з 09:00 до 11:00 в класі на Орлика, та онлайн група на Залізничній
  • 27 липня- вечірня група, заняття у понеділок та середу з 18:00 до 20:00 в класі на Орлика, та онлайн група на Залізничній