Великий респект і вельми вдячний за навички водіння – Запотічному Олегу! Навчання проходило завжди на веселій ноті, а це головне як в роботі ,так і в навчанні!) Велике дякую за досвід з яким Ви поділились!)
Залиште свій номер телефону і ми
передзвонимо Вам:
