Зміна вартості навчання

У зв’язку зі зміною вимог до навчального процесу, з 1 листопада відбудеться збільшення вартості за курс підготовки водіїв категорії В. Вартість теоретичного курсу становитиме 8000 грн., практичного- без змін, 2000 грн.

Нагорода “Лідер галузі 2019”

Автошкола «Бай Драйв» отримала престижну міжнародну нагороду «Лідер галузі 2019» та увійшла в число найбільш ефективних і фінансово стійких компаній України(за результатами незалежного дослідження бізнес-показників, яке провів Національний бізнес-рейтинг).Пишаємося цим досягненням та будемо надалі розвиватися,щоб повною мірою задовольняти потреби наших студентів.

Зростання ціни

01.07.2019 року в автошколах м. Львова відбудеться підняття ціни за навчання підготовки водіїв

Нова группа

11 серпня розпочнеться навчання нової групи за програмою підготовки водіїв категорії “В”. Заняття відбуватимуться у понеділок та середу. Ранкова  група – з 09:00 до 11:00. Тривалість навчання 2 місяці. Теоретичні заняття додатково проводяться онлайн.

 

Вартість курсу навчання 9500 грн.(+ витрати на пальне), оплата частинами. Для вступу необхідно мати: бажання вчитися, копії паспорта та інд. коду, 3 фото 3х4 медичну довідку та гроші.
Поспішайте – кількість місць обмежена.